Vzťah s o pár rokov mladším mužom už dávno nie je tabu a možno práve preto sa známe krásky často premávajú po uliciach ruka v ruke s mladšími mužmi. U niektorých však výrazný vekový rozdiel naozaj bije do očí, avšak ako sa vraví, láska si nevyberá. :) 

Mnohé staršie ženy hľadajú namiesto zrelého muža šťastie v náručí mladého zajačika. Tento vzťah má určite veľké množstvo výhod, veď pri mladšom partnerovi omladnete aj vy sama. Tieto celebrity to však zobrali poriadne zhurta a neprekáža im ani skutočne veľký vekový rozdiel. Láska je láska. :)

Cameron Diaz a o sedem rokov mladší Benji Madden

Krásna Cameron si s gitaristom kapely Good Charlotte povedala „áno” v januári 2015.

2

 

Madonna a o 29 rokov mladší Timos Steffens

Slávna speváčka si v poslednom období hľadá iba mladších partnerov. S Timosom oznámila koniec vzťahu v auguste 2014.

3

Julianne Moore s o deväť rokov mladším manželom Bartom Freundlichom

Oscarová herečka je vydatá za Barta od roku 2003 a majú spolu dve krásne deti.

4

Halle Berry a o deväť rokov mladší Gabriel Aubry

Tento vzťah, ktorý vznikol počas fotenia pre značku Versace, vydržal 5 rokov a vzišla z neho jedna dcéra Nahla Ariela Aubry, o ktorú sa rodičia dokonca súdili.

hally

Sandra Bullock a o 16 rokov mladší Ryan Gosling

Táto hviezda dvojica spolu randila v roku 2002 a vydržalo im to až dva roky.

5

 

Eva Mendes a o šesť rokov mladší Ryan Gosling

Ryan ma zrejme slabosť pre staršie ženy. S krásnou Evou očakávajú druhého potomka.

6

Demi Moore a o 15 rokov mladší Ashton Kutcher

Demi s Ashtonom boli manželia celých osem rokov, no v novembri 2013 boli po dvojročnom rozchode definitívne rozvedení. Ashton je dnes s krásnou Milou Kunis, s ktorou momentálne čaká druhé dieťa.

7

Shakira a o 10 rokov mladší Gerard Piqué

Krásna speváčka tvorí pár so sympatickým futbalistom od roku 2010 a dnes sa tešia už z dvoch roztomilých detí Milana a Sashu.

8

Kris Jenner a o 29 rokov mladší Corey Gamble

Potom, ako Kris ohlásila koniec vzťahu s Bruceom Jennerom, z ktorého sa medzičasom stala žena, randila s týmto oveľa mladším hudobným manažérom.

9

Jennifer Lopez a o 17 rokov mladší Casper Smart

Jennifer je povestná svojimi vzťahmi s mladšími mužmi. Jedným z nich je aj o 17 rokov mladší tanečník Casper, s ktorým sa dala dokopy v roku 2011. Napriek tomu, že sa v júni 2014 rozišli, o pár mesiacov neskôr si k sebe opäť našli cestu a sú spolu dodnes.

10

Foto: Pinterest, Twitter

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška S.
Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu:)