Starnutie je prirodzená vec, ktorej sa nevyhne žiadna z nás. Veľa herečiek sa však chce vrátiť o desiatky rokov späť a zastaviť čas, no sú aj také, ktoré starnú s gráciou. Nazrime do albumu mladosti niektorých mediálne známych žien, ktoré ohúrili filmové plátna či divadelné dosky nielen svojou charizmou, ale hlavne prirodzenou krásou. Musíte uznať, že tieto legendy boli v mladosti fakt kočky a povestné iskry v očiach nestratili ani po toľkých rokov.

 

Diane Keaton (70)

Iskričky v očiach a typický úsmev Diane nestratila ani v sedemdesiatke, od mladosti jej pribudli len vrásky. Jedna z herečiek, ktorá starne s gráciou a svedčí jej to.

Bkeaton

Jessica Lange (67)

Nemožno pochybovať o tom, že Jessica sa narodila preto, aby sa stala herečkou. Je držiteľkou viacerých významných ocenení a o jej talente nemožno pochybovať. Je schopná stvárniť čokoľvek a mohli ste sa o tom presvedčiť v American Horror Story, kde však, bohužiaľ, zotrvala len 4 sezóny. Svoju krásu si pestuje a vo svojich 67. rokoch vyzerá výborne!

Blange

Goldie Hawn (70)

Pri pohľade do jej veľkých očí sa musel v momente zaľúbiť každý muž. Jej dcéra Kate Hudson tiež patrí k najkrajším herečkám šoubiznisu a dôležitú rolu pri tom určite zohrali dobré gény jej matky.

Bgoldie

Meryl Streep (67)

Meryl Streep je pani herečka! Vďaka svojej vytrvalosti a odhodlaniu je zárukou úspechu a jej herecké stvárnenia boli ocenené mnohými prestížnymi cenami. Ani po mnohých rokoch Meryl nestratila svoj šarm, práve naopak, má ho na rozdávanie.

Bmeryl

 

Jane Seymour (65)

Jane v mladosti pôsobila priam étericky. V súčasnosti je z nej zrelá a krásna žena, ktorá môže byť pyšná na to, ako vyzerá.

Bseymour

 

Helen Mirren (70)

Helen sa začala živiť herectvom už v 60. rokoch a odvtedy sa objavila v nespočetnom množstve filmov. Dodnes je považovaná za jednu zo svetových ikon kinematografie. Aj vo svojich 70. rokoch by dokázala tromfnúť mladšie kolegyne vizážou aj prirodzenosťou!

Bmirren

 

Rene Russo (62)

Rene nikdy nepatrila k tuctovým herečkám a v mladosti pôsobila vďaka svojej hustej hrive či lícnym jamkám hriešne, priam osudovo.

Jane Fonda (78)

Jane pochádza z hereckej rodiny a už od jej útleho veku bolo jasné, akým smerom sa bude uberať. V mladosti patrila medzi najkrajšie herečky a svoj pôvab nestratila ani po toľkých rokoch. Ani vy by ste nepredpokladali, že už čoskoro bude mať na chrbte osem krížikov?

Bfonda

Susan Sarandon (69)

Ach, tá ryšavá hriva! Málokomu sa hodia ohnivé vlasy, no Susan patrí k skupine žien, ktorým je táto farba vlasov doslova predurčená. Aj v súčasnosti, vo svojich 69. rokoch, s nimi vyzerá jedinečne!

Bsarandon

 

Candice Bergen (70)

Úspešná a talentovaná Candice patrí k elite herečiek, ktoré sa môžu pochváliť skutočne veľkým umeleckým talentom. Predtým, ako ste ju mohli vzhliadnuť na televíznych obrazovkách, sa venovala modelingu. Ani sa nečudujeme, bola to naozaj kočka!

Bbergen

Sigourney Weaver (66)

Sigourney alebo Susan Alexandra Weaver sa tiež v mladosti mohla pýšiť veľkými očami, vďaka ktorým ju odlišovali od ostatných. Úspešná herečka, na ktorej môžete badať starnutie len minimálne.

Bweaver

 

Elizabeth Taylor (†79)

Krásna Elizabeth- se*symbol 20. storočia. Musíte uznať, že Liz patrila k najkrajším a k najikonickejším herečkám všetkých čias, ktoré sa rodia len raz za éru.

Foto: YouTube, Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.