Keď sa neznáma tínedžerka Shania rozhodla pochváliť na sociálnej sieti Twitter svojím outfitom, v ktorom vyzerala ako slávna speváčka Rihanna, netušila, že jej fotka obletí celý svet a vyjadrí sa k nej aj samotná popová hviezda z Barbadosu!

V rámci Dňa celebrít na jednej z Anaheimských stredných škôl si 17-ročná Shania Ruedas Bernal vybrala Rihannu a na školskú akciu prišla oblečená presne ako ona. Ešte predtým však Shania pridala fotku seba ako Rihanny na Twitter a reakcie na seba nenechali dlho čakať. Neskutočná podoba so známou speváčkou vyniesla mladej študentke v priebehu pár hodín takmer 48 tisíc lajkov a jej fotografia sa začala šíriť internetom.

Rihanna dvojníčka

Netvralo dlho a k spomínanej fotke sa dostala aj samotná speváčka z Barbadosu, ktorá na Instagrame komentovala jeden z príspevkov o tejto fotke so slovami: ,,Ako to, že vyzerá lepšie ako ja?” 

Rihanna dvojníčka

Potom, čo Rihanna fotku komentovala, popularita Shanie a jej fotky ešte niekoľkonásobne vzrástla. Súhlasíte s Rihannou, že 17-ročná Shania vyzerá na snímke ešte lepšie ako samotná speváčka? :)

clipboard01

Zdroj: Buzzfeed.com | Foto: Buzfeed.com, Instagram, Twitter