Americká diva Nicole Scherzinger sa kedysi preslávila najmä ako líderka dievčenského hudobného zoskupenia s názvom Pussycat Dolls. 41-ročná čokoládová kráska vtedy zožala obrovskú slávu, z akej ťaží dodnes. Atraktívna tanečníčka a speváčka v jednej osobe totiž len pred pár hodinami pre zahraničné médiá potvrdila priam neuveriteľnú správu.

Originálna šesťčlenná kapela Pussycat Dolls sa v minulosti ocitala na popredných priečkach celosvetových rebríčkov. Dokonalé tanečné kreácie, provokatívne vystupovanie mladých šelmičiek a spev jednej z najvýraznejších umelkýň Nicole boli skvelým lákadlom pre dámske i pánske publikum.

pussycat dolls

Skupine ale v roku 2010 odzvonilo a rozpad pestrého ikonického zoskupenia zarmútil tisíce fanúšikov. Práve nadšenci zaujímavého hudobného prevedenia si už čoskoro môžu prísť na svoje, nakoľko dievčenská, dnes už ženská partička atraktívnych kočiek, ohlásila veľkolepý návrat.

pussycat dolls

Informáciu o comebacku potvrdila samotná líderka, ktorá neskrýva hlboké dojatie i radosť. ,,V prvom rade dúfam, že to bude iné, pretože my sme už iné. Ubehlo už takmer 10 rokov, a každá z nás do skupiny prináša jedinečný podiel. Som taká nadšená, nakoľko sme všetky tak veľmi “narástli”,” Nicole sa netají tým, že po deviatich rokoch by koncerty mali prinášať novú príchuť. Na scénu sa však vracia len päť členiek bez šiestej kolegyne a niekdajšej zakladateľky skupiny Robin Antin, ktorá sa už vo svojom veku na podobné kúsky necíti.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

pussycat dolls

Zdroj: iol.co.za | Foto: Instagram/pussycatdolls, pcd_2020