Každému sa už určite stalo, že sa zakukal do niekoho, komu svoje city nikdy neprezradil. Dôvody môžu byť, samozrejme, rôzne. Známa herečka Slávka Halčáková prezradila, kto bol jej obľúbencom ešte na začiatku kariéry.

Pred viac ako 20-timi rokmi sme YouTube nepoznali, mobily obsahovali štyri základné zvučky, ktoré nám skôr liezli na nervy, akoby sme si ich cez slúchadlá púšťali k dlhým prechádzkam a svoju dávku hudby sme dostávali v televíznom hudobnom rebríčku Deka. Práve tam sme po prvýkrát mohli registrovať dnes už slávnu herečku Slávku Halčákovú.

Do spomínanej relácie Slávku na post moderátorky nahovoril režisér Karol Vosátko, ktorého brunetka v rozhovore s Renátou Ryníkovou v nedávnej talkshow SoaRea spomenula mnohokrát. Keďže Karol stojí aj za týmto projektom, sympatická umelkyňa sa mu napokon prihovorila, a to dokonca s veľkým priznaním.

,,Takéto dobré skúsenosti mám aj s režisérom Karolom Vosátkom, ktorého tu veľakrát spomínam, vyzerá to, akoby som bola do neho zamilovaná… Ale, Kari, bola som do teba pred 20-timi rokmi,“ priznala s úsmevom na tvári. A čo vy? Boli ste niekedy zaľúbené do niekoho, kto o tom doteraz nevie? :)

Zdroj/Foto: YouTube/SoaRea, Instagram/telerano/slavkahalcakova/karinhaydu