Ktorá dáma by si nespomenula na štyroch „feši“ Čechov, ktorí v 90. rokoch valcovali rebríčky hitparád a hrali snáď vo všetkých dievčenských walkmanoch? Do povedomia sa dostali najmä hitmi ako Máma, Dotyky či Only You. Mnohým fanúšikom ostala hlava v smútku, keď sa v roku 2003 kapela Lunetic rozpadla a je pochopiteľné, že zo sladkých chlapcov sú dnes dospelí muži. Na súčasných fotkách ex-členov najpopulárnejšieho boybandu v našich končinách však nenájdete žiadne náušnice či nagélované vlasy, aké nosievali kedysi. Pozrite sa, ako vyzerajú Martin, David, Aleš a Vašek dnes.

 

David Škach (41 rokov)

David randil so slávnymi ženami, napríklad s modelkou Alenou Šeredou či speváčkou Luckou Bílou. Keď skončil so spevom, dal sa na podnikanie s vlastnou čajovňou, no príliš sa mu nedarilo. Na jeho súčasnej fotke je viditeľné, že prišiel o veľkú časť vlasov a jeho šarm z 90. rokov je nenávratne fuč.

Vašek Jelínek (38 rokov)

Vašek je šťastlivcom, na ktorom sa čas veľmi nepodpísal. Stále vyzerá „k svetu“ a má snáď ešte väčšiu iskru ako v časoch fungovania kapely. Skúšal šťastie ako spevák na voľnej nohe, no v roku 2012 sa dal dokopy s dvomi členmi pôvodnej zostavy Luneticu a ohlásili veľký comeback. Vašek je od roku 2009 otcom synčeka Vaška.

Aleš Lehký (37 rokov)

Zakladateľ bývalej kapely sa vo svete rozhodne nestratí. Aleš je v Česku známy ako producent a moderátor v televízii i rádiu. Je šťastne ženatý s manželkou Jankou a má syna Adama. Podobne ako Dávid, aj Aleš prišiel o vlasy a trochu sa mu zmenila i postava… no musíme uznať, že je to stále charizmatický muž.

Martin Kocián (40 rokov)

Byť slávnym nie je vždy výhrou. Svoje o tom vie aj Martin, ktorý slávu nezvládal. Liečil sa v centre pre drogovo závislých, no po smrti sestry drogám opäť podľahol. Neskôr spevák odišiel do zahraničia a následne sa do Čiech opäť vrátil. Médiá sa o neho začali zaujímať, keď mal na krku škandál s partnerkou, ktorú prešiel autom. Martin má dnes jednu dcéru.

Jeden z ich najslávnejších hitov – Mama

Ať je hudba tvúj lék

Foto: Facebook | Video: Youtube