Dovoľte nám predložiť ďalší dôkaz toho, že skutoční, dobrí, milujúci a romantickí chlapi ešte nevymreli. Je síce pravda, že skombinovať všetko do jedného dokáže len superhrdina, no zdá sa, že Channing Tatum takým partnerom je. Svojej milovanej polovičke a matke jeho malých ratolestí nechal krásny narodeninový odkaz. 

Ruže a bonbóny nevyjdú z módy nikdy, avšak dnešná doba (či chceme alebo nie) ponúka široký “kyperpriestor” na vyjadrenie našich pocitov. V praxi to znamená, že sa tešíme z každého online priania, hlavne keď je úprimné a z lásky.

Jenna Dewan Tatum oslavovala svoje 36. narodeniny a pri tejto príležitosti jej vyjadril svoje blahoželanie aj manžel Channing Tatum (áno, ten fešák bez trička z filmu Medžig Majk). Na svojom Instagrame zverejnil fotku s popisom: ,,Nie som si istý, či je táto žena mojou dúhou alebo hrncom zlata, ale som šťastný tak či tak. Všetko najlepšie zlato.” No môžu byť ešte rozkošnejší? ♥

Foto: Instagram, Twitter

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)