Každým dňom sme bližšie a bližšie k obdobiu, kedy slnečné lúče nútia človeka zhadzovať oblečenie. Mnohé z nás sa tak snažia dokopať k zdravšiemu stravovaniu či väčšiemu pohybu. Moderátorka Dagmar Dianová alias Didiana dokonca vie, čo by nás mohlo namotivovať.

Didiana je dlhé roky súčasťou Fun rádia, ktorého poslucháči, žiaľ, cez éter nemajú možnosť vidieť, aká vymakaná kočka sa im každý pracovný deň prihovára. Už pár týždňov však možno atraktívnu štyridsiatničku zahliadnuť v relácii Inkognito, nakoľko sa nedávno stala súčasťou hádačskej zostavy.

Hoci blondínka na sebe pilne pracuje a vyrysovanou postavičkou by skryla do vrecka aj o polovicu mladšie dievčatá, aj ju vraj po zime trápi väčšie bruško, ktorého sa aktuálne snaží zbaviť. Z jedálnička tak vyradila pšenicu, čo znamená, že sa nateraz rozlúčila s pečivom a cestovinami.

,,My by sme nemali doma nosiť tepláky. My by sme mali doma nosiť úplne tie najobtiahnutejšie nohavice a najobtiahnutejšiie šaty, lebo potom… vieš, cez tie tepláky to nevidieť, že ti bruško preteká, v reportáži magazínu Top Star prezradila Didiana, čím dala jasne najavo, aké oblečenie nám môže okamžite odštartovať zmenu životného štýlu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Joj.sk | Foto: Instagram/didiana_original