Návody, rady, poučenia a presné body, ako zbaliť chlapa, ste určite videli v rôznych periodikách už niekoľkokrát. Priznajte sa ale, vyskúšala to už niektorá z Vás? Ja, pekne radu za radou za Vás vyskúšam, a tak sa skutočne dozviete, čo funguje a pri čom sa nanajvýš tak strápnite. :)

Ak sa hanbíte chlapa priamo osloviť, pozvite ho na drink. Vraj zaručene funguje ,,teória obrátenej strany“ ( fajn, ten názov som si práve vymyslela :) ), znamená, že pri bare stojaceho chlapa pozvete na drink vy. A to jednoduchým spôsobom. Skrátka poviete čašníkovi, aby mu doniesol jeho pitie a napísal to na váš účet. Keď čašník ukáže na vás, vy len dvihnite pohár, žmurknite na svoj objekt a máte ho presne tam, kde ste chceli.

Po práci sme sa s kolegyňou vybrali do miestneho podniku. Nie je to síce žiadna sláva, ale aj tam sa dá pekne zaloviť. Hneď pri vstupe sme uvideli dvoch vhodných kandidátov, i keď je síce pravda, že sme ich už pred tým poznali. Jeden vyšší, s pekným úsmevom, druhý nižší, s neskutočne šibalskými očami.

Chalani mali drinky objednané už hodnú chvíľu – nič sa ale nedialo! Neprišli, nežmurkli, nezakývali. A to som si myslela, že to funguje na 100%!! Nakoniec sme skončili lepšie ako len pri žmurknutí, chalani si prisadli a popíjali sme do rána bieleho. Podávam teda hlásenie, áno, funguje to. :)

Hlavne vždy myslite pozitívne, usmievajte sa a buďte sama sebou. Vtedy dokážete divy!