Matej a Mirka sa v šou Svadba na prvý pohľad postarali o poriadne napätie. Už na medových týždňoch sa postoj dvojice k predstavám o vzťahu diametrálne líšil, čo pokračovalo aj počas ich spoločného nažívania. Dnes je už známe, že kvôli rozličným predstavám o ich budúcnosti došlo k predčasnému rozhodnutiu, na ktorom Košičan dostal košom.

Žlto-modrá televízia fanúšikom romantickej zoznamky najnovšie poskytuje aj zábery, ktoré ukazujú, kam sa účastníci experimentálnej relácie posunuli. Pre portál Markiza.sk mladá pani učiteľka prezradila, že ju krátko po finále niekdajší ženích zaskočil.

,,Matej ma prekvapil v práci asi dva týždne po rozhodnutí. Boli sme sa prejsť a počas toho sme mali dlhší rozhovor,“ uviedla Mirka, ktorá musela emotívnemu mladíkovi opäť vysvetliť, že si vzťah s ním naozaj nedokáže predstaviť.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Povedal som jej, aby si to nechala preležať v hlave. Neprešiel ani týždeň a už mi napísala, že ona to jednoducho nedáva, ona to ukončila a pre ňu to hasne,“ odtajnil v bonusovej relácii Stále spolu Matej.

Foto/Zdroj: VOYO, markiza.sk