Moderátorka a herečka Zuzana Tlučková bola prvou manželkou zabávača Štefana Skrúcaného, po boku ktorého sa kedysi pohybovala i v humorných televíznych projektoch. Dnes sú však časy tej “starej dobrej partie” takmer zabudnutou minulosťou, každý z ex-partnerov napokon vykročil samostatnou cestou. No kým známa komička si užíva pokojný život v pravidelnej spoločnosti dvoch odrastených synov, jej niekdajšia polovička sa vo veku 60 rokov vrhla do prebaľovania plienok – čo si o tom Zuzana myslí?

Očakávanie potomka vo vyššom veku sa stáva akýmsi novodobým trendom. Nielen u celebritných dám je možné pozorovať dlhodobé uprednostňovanie kariéry, v dôsledku čoho sa splodenie potomka odkladá na neurčito. Najznámejším príkladom sa v rámci nášho šoubiznisu stala moderátorka Erika Judínyová, tá sa dcérky Elly dočkala krátko pred 50. narodeninami.

Erika judinyova brusko

Prvá manželka čerstvého štvornásobného otecka Števa Skrúcaného sa síce verejným vyjadreniam spočiatku vyhýbala, no dva mesiace po príchode bábätka predsa len svoj vlastný pohľad na vec odhalila. A hoci by v súvislosti s touto témou radšej do hĺbky nezachádzala, na prírastok do rodiny po 50-tke sa prizerá s diplomatickým nadhľadom.

Prvé vyjadrenie po dvoch mesiacoch

„Asi by som to nerada komentovala. Je to ich rozhodnutie, ich život a určite o tom niekoľkokrát premýšľali. Nemyslím si, že to je nezodpovedné, nechcem to tak nazvať, určite to rozoberali z každej strany a rozhodli sa tak, ako sa rozhodli. Každá žena túži byť matkou a niektorej je to dopriate skôr a niektorej neskôr,“ tvrdí 58-ročná hviezda seriálu Susedia, prejavujúc v netradičnej situácii priam prekvapivé pochopenie.

Sympatická brunetka dokonca ex-manželovi ku krásnej novinke zagratulovala, malú princeznú však zatiaľ navštíviť osobne nebola. „Nie, nie, len na fotkách. Synovia ju však boli hneď pozrieť,“ znela Tlučkovej odpoveď pre portál Pluska.sk na otázku, či nevlastnú sestričku svojich dvoch dospelých ratolestí už stihla uzrieť naživo.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

zuzana tlučková

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/Smotanka_official, Susedia.official, Tvjoj