Reklama | Predčasné vyvrcholenie je problém, o ktorom sa nehovorí tak, ako napríklad o problémoch s pevnou erekciou. To ale neznamená, že nič také neexistuje – práve naopak a môže to byť ešte nepríjemnejšie!

Možno to poznáte aj vy dôverne vo vašej spálni a uvažujete, ako je to možné, že práve ten váš „nevydrží“ tak dlho, ako by ste si to predstavovali. A keď sa bavíte s kamarátkami, zistíte zrazu, že to môže byť naozaj seriózny problém. Podľa štatistík trápi príliš rýchle vyvrcholenie každého 10. muža a nie je to len problém chlapov v strednom veku. Pokiaľ nechce ísť ten váš s takýmto problémom k lekárovi, prinášame vám tri tipy, ako si môžete poradiť aj doma.

Tip číslo 1: Masturbácia

Viacerým ženám sa nepáči predstava, že by mali nechať svojho partnera masturbovať pred milovaním. Je v tom možno aj hrdosť, ale najmä obava, aby sa to „nezvrhlo“ a aby nezačal muž uprednostňovať pohodlnejšiu možnosť pred klasickým se*om. Môžeme vás ale upokojiť, pretože k takému niečomu naozaj nepríde a nič sa nevyrovná nám, ženám. Dlhodobá recidíva preto určite nehrozí. Vďaka tomu, že si váš partner dopraje „prvé kolo“ bez vás, ale môžete naozaj veľa získať.

Okrem toho, že sa odbúra nahromadená sex*uálna energia, ktorá môže spôsobiť príliš rýchlu ejakuláciu, získate v partnerovi pozornejšieho milenca – ten tak nebude mať dôvod na vás hneď „skočiť“, ale môže sa viac venovať predohre! Pokiaľ sa na takomto postupe dohodnete, bude to v podstate „win win“ situácia.

Tip číslo 2: Podporné prostriedky

Keď to nepôjde prvým spôsobom, vyskúšajte „doping“. Predčasnú ejakuláciu je možné zmierniť pomocou rôznych prípravkov a podporných prostriedkov. Bez lekárskeho receptu sa síce legálne ku klasickým liekom na tento problém nedostanete (ide napríklad o lieky podobné antidepresívam), ale to neznamená, že neexistuje alternatíva.

Existuje, a to vďaka našej matke prírode. Hovoríme o 100 % prírodných tabletkách zlepšujúcich erekciu a predlžujúcich dobu milovania práve vďaka vyrovnaniu, napríklad hormonálnej hladiny, lepšiemu prekrveniu pohlavného údu či priaznivému vplyvu na nervový a cievny systém.

Na našom trhu je ich naozaj dostatok, no my si dovolíme vám odporučiť nami overenú novinku zvanú eJoy®. Uvidíte, že lepší darček na zimu ste tomu „svojmu“ ani nemohli dať a čoskoro budete objednávať ďalšie balenia!

Tip číslo 3: Znecitlivenie

Tak a ide do tuhého. Ak sa nedá nijak inak, treba mu jeho nástroj poriadne „omámiť“. Na toto existujú prakticky dve možnosti a je len na vás a vašom partnerovi, ktorá je „menej nepríjemná“.

Prvou možnosťou je použitie hrubšieho kondómu alebo rovno dvoch kondómov naraz. Vďaka tomu budú nervové zakončenia umiestnené na peni*e oveľa menej v kontakte s vašim telom a miera intenzity se*uálneho dráždenia bude nižšia.

Druhou možnosťou je vyskúšať rôzne špeciálne znecitlivujúce gély alebo krémy, ktoré sa za týmto účelom dajú kúpiť voľne v lekárni. V tomto prípade si treba dať pozor v zásade len na dve veci: aby gél či krém nevyvolal alergiu a aby šlo o kvalitný prípravok, ktorý sa neprenesie na vás. Rozhodne odporúčame nešetriť a ísť do drahších a overených produktov, pretože ten výsledok za to stojí.

Tak čo, podarilo sa vám to? Ak áno, potom vám dávame do pozornosti našich 6 tipov, ako si užiť 50 odtieňov sivej aj vo svojej spálni. Pevne veríme, že väčšinu z nich oceníte nielen vy, ale aj váš partner. Dávkujte si ich ale opatrne, pretože to posledné, čo chceme je, aby naše snaženie o oddialenie jeho vrcholu vyšlo nazmar vďaka posilneniu se*uálneho apetítu. Ako odmena za snahu „vyhovieť“ aj nám, ženám, to ale rozhodne nie je zlá motivácia!

Foto: dmitrimaruta / 123RF Reklamní fotografie

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)