Je tomu už takmer mesiac, čo televízia Markíza odvysielala veľkolepé finále 13. série reality šou Farma, kde prekvapila Stanka Klčová. Pôvabná blondínka sa totižto rozhodla počas live prenosu odspievať ľudovú pieseň, k čomu zvolila patričný outfit. 

Šaty, ktoré mala 24-ročná blondínka na sebe, boli zelenej farby a lemovala ich stužka s folklórnym vzorom. ,,Vedeli ste, že šaty, ktoré som mala na finále, sú z MOJEJ DIELNE? Tak už viete. S ich zhotovením mi ale pomohla aj moja veľmi dobrá známa. Uč sa od skúsených,“ pochválila sa na sociálnych sieťach Stanka. Avšak jej dielo sa nápadne podobá na kúsok spod rúk módnej návrhárky Jany Lazarčíkovej.

„Keď si dáš na Instagram k fotke trojmetrový popis o zle a faloši, ale šaty na sebe skopíruješ od niekoho iného. Také slovenské,” reagovala spomínaná umelkyňa, načo sa ku kauze vyjadrila aj farmárka – tá počas streamu uviedla, že ide len o náhodu.

Od tejto udalosti prešli už týždne a na celú kauzu sa takmer zabudlo. Avšak Michala Šormanová, ktorá so zákazníckou advokátkou vôbec nevychádza, má Stankin outfit ešte stále v pamäti. ,,Prekrásne šaty od slovenskej módnej návrhárky Jany Lazarčíkovej,“ pripomenula teraz tmavovláska. ,,Lebo originál je len jeden,“ dodala.

miska sormanova

Len pár minút nato Stanka odpovedala na otázky fanúšikov, kde sa vyskytol dotaz, ktorý sa týkal práve jej vzťahu s osobnou trénerkou. ,,Aký máš názor, že Miša ťa má vkuse v ústach?“ pýtal sa anonym. ,,Ešte stále? Ani neviem, vôbec to nevnímam ani neriešim. Mám našťastie v živote trošku vyššie ciele, ako sa stále starať do druhých a riešiť druhých. Pre mňa také veci nemajú absolútne žiaden význam,“ reagovala atraktívna milovníčka módy. Či v tej chvíli o Miškinej poznámke k zelenej róbe naozaj netušila, nevedno.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/iamsatanka/michala.sorman, TV Markíza