Okolo mena Seleny Gomez pred krátkym časom obehla nečakaná kauza, kedy speváčka skončila na psychiatrii len krátko po tom, čo jej bývalý partner ohlásil zásnuby s inou ženou. Zdá sa ale, že svetová ikona je už opäť v poriadku, čo najnovšie dokázala na poriadne ohnivých záberoch!

Selena Gomez sa po rozchode a následných zásnubách Justina Biebera doslova zrútila. Po liečbe na psychiatrii sa však opäť stavia na nohy a verejnosť dokonca nedávno zaplavila informácia o tom, že by mala tvoriť pár so spevákom skupiny One Direction Niallom Horanom.

Fanúšikov svetovej speváčky však čakalo ďalšie prekvapenie. Po prepuknutí možného vzťahu sa Selena ukázala v polohe, na akú u nej nie sme zvyknutí. Z nežného večne nevinného dievčatka sa totiž stala hriešna bohyňa v červenom prádielku.

Gomez bez váhania ukázala svoje prednosti v priliehavom intímnom oblečení, za čo v priebehu jediného dňa získala viac ako 10 miliónov like-ov na sociálnej sieti. Z jej snímok sa tak stal oficiálne poriadny virál a vy si ich môžete pozrieť >>>TU<<< a  >>>TU<<<.

Foto: Instagram/SelenaGomez