Vzťah Erika Zahorjana a Sáry Adamčíkovej naberá na obrátkach, dvojica sa dokonca rozhodla i pod perinkou postúpiť na vyšší level. Práve posteľové “hrátky” sa dostávajú do centra záujmu ostatných farmárov – tí neváhajú intímny život mladej dvojice rozoberať tak zanietene, až si neuvedomujú, že ich môžu hlavní aktéri počuť.

Stačila jediná veta na to, aby takmer došlo k úrazu. Henrichovi Kuľkovi odvážne pôsobenie fitness trénerky v reality šou Farma nedá pokoja, keď pociťuje potrebu jej chúťky pred celým národom očierňovať.

Erik Sára Farma

,,To je jediná žena, ktorá vlastne chce, aby celé Slovensko vedelo, že ju tu niekto….” zamyslel sa východniar, narážajúc na fakt, že sa Sára fyzickým splynutím s novým partnerom bez okolkov chváli. O tri sekundy neskôr už Heňo ležal na zemi, keď sa pod ním nečakane zrútilo kreslo.

,,To mám asi za to, nie?” posťažoval sa sebavedomý dedinčan, mysliac si, že išlo o karmickú pomstu za nekalé ohováračky. Najväčším fórom sa však stala skutočnosť, že inkriminovaná dvojica sedela priamo pod oknom, odkiaľ počula každé jedno slovo. Farmárski zaľúbenci sa síce na kamery pobavene chichotali, no klebety pred ušami státisícov divákov by asi nikomu dobre nepadli.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Markiza.sk, Instagram/Farma.markiza, Youtube