Na Farme došlo k nečakaným komplikáciám. Po tom, čo tohtotýždňová slúžka Giuliana Santi servírovala súťažiacim jedlo, sa u jednej z nich prejavili zdravotné problémy. Akú bude mať celá situácia dohru?

Natália Lenártová je horúcou kandidátkou na farmársku výhru 75 000 eur. Jej cestu za prvým miestom však skomplikovali zdravotné ťažkosti, pravdepodobne zapríčinené bakteriálnou infekciou. I keď sa fitnesska z Košíc spočiatku spoliehala na to, že sa jedná len o preťažený žalúdok z „ochutnávania kečupu počas jeho prípravy“, zdá sa, že problém bol práve v zlej hygiene v kuchyni.

„Ráno som sa zobudila s tým, že ma bolí strašne žalúdok. Cítim sa zle, je to tak, akoby mi niekto vrazil dýku do brucha,“ sťažovala sa 41-ročná blondínka po tom, čo upozornila mladú Giulianu počas varenia obeda na neumytie surovín.

„Natálke prišlo zle z tej neumytej zeleniny, ktorú som ja robila. Takže neviem, jak sa k tomu mám moc vyjadriť,“ 18-ročná brunetka len ťažko hľadala slová, zatiaľ čo Lenártová odpočívala na lôžku a ledva sa udržala na nohách.

Giulianu dokonca pár hodín predtým varovala pred nástrahami v prípade zanedbanej hygieny samotná Natália. „Aby sme nedostali nejakú toxoplazmózu,“ ohradila sa ochorením, ktorého následky trápia ľudské telo po dobu 4 až 6 týždňov. To by v prípade ambicióznej fitnessky mohlo znamenať aj ukončenie pôsobenia v reality šou.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: voyo.markiza.sk