Ešte pred dvoma rokmi bola jednou z najkontroverznejších postavičiek svetového šoubiznisu, dnes však skočila na záchrannú brzdu a šialenú jazdu, ktorou šokovala aj najbližších, konečne ukončila. Ako sa však zdá, Miley Cyrus za sebou zanechala nemalú spúsť. Detská Hannah Montana si po období vulgárnych vystúpení, kde nemohlo chýbať vyplazovanie jazyka, nahota, striptérske pohyby, či twerkovanie, urobila množstvo nepriateľov, a to vrátane známych hviezd. Kto k nim patrí?

 

Taylor Swift

Blonďavá popová princezná má zrejme už asi zvyk hádať sa s polovicou Hollywoodu, no s Miley ide o dlhoročný spor. Ten sa datuje od roku 2013, a to od praslávneho vystúpenia kontroverznej speváčky na VMA MTV 2013. Taylor totiž jej šou zhodnotila ako grotesknú, nechutnú a hneď na to dostala svoj úder späť, keď Miley vypustila do sveta slová: „Nebolo to Grammy ani odovzdávanie Oscarov. Nemusím mať na sebe večernú róbu,“ a následne kolegyňu nazvala namyslenou, puntičkárskou či antise*i frigidnou ľadovou princeznou, ktorá v posteli unudila aj vtedajšieho frajera Harryho Stylesa. Au, to muselo bolieť!

kto neznasa Miley Cyrus

Nicki Minaj

Pred odovzdávaním cien VMA MTV 2015 rapperka napísala na Twitteri: „Čierne ženy ovplyvňujú popovú kultúru veľmi intenzívne, ale málokedy dostanú ocenenie.“ Mala to byť narážka na málo nominácii pre ženy hnedej pleti, teda vrátane nej. Konflikt s Miley odštartoval v momente, keď sa jej v rozhovore pre The New York Times spýtali na názor ohľadom Nickinho vyjadrenia: „Prečítala som si ho a znie to typicky ako Nicki Minaj, ktorá, ak ju poznáte, nie je veľmi milá či slušná.“ Tieto dve sa pár dní na to stretli na pódiu VMA MTV 2015, kde čokoládová speváčka konfrontovala Miley pred všetkými v sále so slovami: „Späť k tej krave, čo o mne veľa rozpráva v tlači. Mylee, máš sa dobre?“ Šok v priamom prenose sa doslova zapísal do dejín prestížnej udalosti a spoločný duet týchto dvoch kolegýň určite netreba očakávať.

celebrity neznasaju Miley Cyrus

Zdroj: nickiswift.com | Foto: Instagram, pixabay | Video: Youtube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Lumi
Študentka medicíny a príležitostná bloggerka, čo nedá dopustiť na dobrú hudbu. Vždy ju bavilo písanie a hľadala spôsob ako ho využiť a podeliť sa o to so svetom. Teraz využíva svoje vedomosti z oblasti zdravia ale prináša aj info zo sveta showbiznisu, krásy a módy, ktoré ju bavia.