Muzikálová diva Sisa Sklovská má síce s lekárskymi zákrokmi či úpravami určitých partií skúsenosti, avšak tentokrát ju pod nôž dohnali vážne zdravotné ťažkosti. Ide o zvláštny syndróm, o akom ste doteraz možno ani nepočuli.

Známu slovenskú speváčku, do ktorej kože sa prednedávnom pokúsil v rámci šou Tvoja tvár znie povedome prevteliť komik Fero Joke, museli hospitalizovať v nemocnici. Brunetka má za sebou náročnú operáciu rúk, a to kvôli podivným výrastkom.

sisa sklovska fero joke

Sisa pre Nový čas objasnila, že sa jedná o ochorenie s názvom Dupuytrenova kontraktúra dlaní, kedy sa pacientovi v dôsledku výrastov na prstoch a dlaniach samovoľne zatvárajú ruky. Dlhoročná muzikálová stálica si poležala na chirurgii až dve hodiny, počas ktorých jej doktori museli z jednej ruky odstrániť všetko, čo tam nemalo byť.

,,Keď mi to vytiahli z rúk, chcela som to vidieť, čo som tam mala. Ono to vyzerá, ako keď pitvete kura a ono tam má sadlo. Mala som to v troch prstoch aj na celej dlani. Muselo sa to vyčistiť a vybrať von. Operácia bola dosť náročná a komplikovaná… Je to nepríjemná choroba, ktorá je dosť neobvyklá,“ opísala Sklovská, ktorú po zahojení štichov čaká rovnaký zákrok ešte na druhej ruke.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

sisa sklovská

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/Sisasklovskaofficial