Martinovi Jakubcovi leží v žalúdku už dlhší čas náš najpopulárnejší raper, o ktorom sa niekoľkokrát vyjadril, že je pózer či fejker. Avšak jeho osočovanie voči Rytmusovi nabralo ešte väčšie obrátky po raperovom zápase s českým kolegom Marpom. Kým ale donedávna prichádzali slová len z jednej strany, včera sa konečne ohlásil i Rytmus, pričom Martin okamžite zareagoval.

Slovenský spevák, ktorý sa stal v novembri ženáčom, sa začal do Rytmusa verejne navážať po tom, ako raper ohlásil, že Jasmina čaká jeho dieťa. Martin Jakubec totiž tvrdil, že ide len o výmysel, ktorým chcel Patrik pred svojím veľkým zápasom s Marpom pritiahnuť pozornosť verejnosti.

rytmus marpo

Pár dní nato sa k osobe Martina Jakubca vyjadril konečne už i Rytmus. „Hocijaký nímand si teraz ma zoberie do huby, bude ma vyzývať a čo teraz ako, sa s ním mám naťahovať a viesť nejakú komunikáciu,“ raper uviedol na margo toho, že ho spevák vyzval do ringu, pričom dodal, že sa nemôže venovať každému ho*nu, do ktorého stúpi. Celé Patrikove video si môžete pozrieť — TU —

Martin Jakubec

Vrbovského slová sa, samozrejme, dostali aj k samotnému Martinovi Jakubcovi. 35-ročný hudobník tak k celej situácii prehovoril na svojom Instagrame, kde Rytmusovi prekvapivo neodkázal nič vulgárne, dokonca priznal, že ho nebude urážať. “Som rád, že to nedokázal udržať a vyjadril sa. Ale ja ho urážať nebudem ani tráviť nad ním čas. Len krátko. Len treba povedať, že čo on vypúšťa z úst , ú samé ho*ná a produkuje za ostatný čas len samé s*ačky, o ktorých recituje. Takže sám do nich stúpa a je v nich ponorený po uši jeho tvorbou,” napísal. Na záver ale svojmu kolegovi z brandže poslal ešte jednu radu. “Rada pre neho. Začni tvoriť srdcom a ber si príklad odo mňa alebo Molocha,” uzavrel Jakubec.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/martinjakubec_official, rytmusking

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.