Lucia Mokráňová prehovorila na otázku ohľadom veľmi chúlostivej témy. Mladá mamička má doma usporiadanú rodinu, preto fanúšikov zaujímalo, prečo sa s otcom svojho dieťaťa ešte nepostavili pred oltár. Dôvod vás šokuje.

Slovenská fitnesska len nedávno priznala, že svoje sociálne siete ide zamerať najmä na seba.Talinku pridávam veľmi málo. Čítala som jeden rozhovor s doktorom, kde doktor vysvetľuje, ako teraz insta matky napomáhajú nevedomky pedofilom, keď točia, fotia svoje deti,“ uvádza vo vyjadrení, ktoré si celé môžete prečítať -TU-.

Napriek tomu Luckiných fanúšikov zaujíma najmä súkromie, a teda fakt, prečo sa s mužom nerozhodli vstúpiť do zväzku manželského.Ja som to už tak nejak čakala v januári, pretože som mala 30-tku, boli sme na dovolenke, boli Vianoce, sviatky, narodeniny, ...“ priznala samotná Mokráňová, čím neskrývala svoje sklamanie.

Po rozhovore s partnerom však prišlo prekvapenie, aké by mnohé ženy rozhodne nepotešilo. Martin si dal totiž na kúpu prsteňa veľmi zvláštnu podmienku. Povedal mi, že si ma zoberie a požiada o ruku, keď budeme mať druhé dieťa, ale zatiaľ to tak nevidím ani necítim,“ uvádza blondínka, čím zarazila mnohých fanúšikov.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdá sa tak, že sympatická mamička si na veľký deň bude musieť ešte počkať. A to len v prípade, ak sa rozhodne ich rodinku zväčšiť o nového člena. Ako by ste na podobnú podmienku reagovali vy? Svoj názor nám môžete zanechať na Facebooku v komentároch pod článkom.

Zdroj/Foto: Instagram/LuciaMokranova