Určite si ešte spomínate na prvú Česko Slovenskú Superstar z roku 2009, kde mladý spevák s hriešnym pohľadom, Denis Lacho, lámal srdcia všetkých teenageriek. Prešiel však čas, Denis zmužnel a prednedávnom vydal nový singel s názvom ,,Now I See”, ktorý sa dostane pod kožu aj vám.

Síce má len 22 rokov, no hudobný počin Denisa Lacha, známeho najmä z talentovej súťaže Superstar, je skutočne vyzretou a zaujímavou skladbou. Spevák, ktorý absolvoval už množstvo koncertov, turné a vydal vlastné CD s názvom DENNIS, sa dnes hrdí titulom bakalár. Kvôli časovej vyťaženosti sa však naplno venuje hudbe až od minulého roku, výsledkom čoho je jeho nový singel ,,Now I See”, na ktorom spolupracoval so svojou hudobnou skupinou. V novej formácii hrajú Adam Grožák (gitara), Adam Hudec (basgitara), Ernest Vizváry (klavír) a Matej Krekáč (bicie).

denis_

Spevák si text k novej skladbe ,,Now I see” napísal sám, s hudbou mu pomohli členovia kapely. ,,Túto skladbu vnímam ako také promo k veciam, ktoré tento rok chystáme. Máme pripravených už viacej skladieb, ktoré čakajú na nahranie. Budeme sa venovať hlavne Pop-RnB štýlu a veríme, že prídeme s niečim, čo na Slovensku ešte nie je,” hovorí Denis. Momentálne pracuje na novom singli a ako prezradil na sociálnej sieti, pôjde o duet s krásnou českou speváčkou Monikou Bagárovou.

1

Vychutnajte si nový singel od Denisa Lacha, ktorý dýcha americkým smradom a je veľký predpoklad, že sa stane singlom všetkých letných lások. Podmanivá hudba, zaujímavé spracovanie a výborná produkcia. Gratulujeme! :)

Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.