Keď sa spojí dokonalý text, grandiózna hudba a krása slovenských žien, nemôže z toho vzniknúť nič iné ako ikonická skladba, z ktorej budete mať zimomriavky. Skupina Iconito, víťaz súťaže Košický zlatý poklad 2014, sa spojila s hudobníkmi z orchestra Zlaté husle, aby spoločne pripravili pre nás, slovenské devy, tú najfenomenálnejšiu ódu.

Skladba, pod ktorú sa producentsky podpísal líder kapely No Name Igor Timko, je skutočnou hymnou všetkých slovenských žien. Jedinečné spojenie veľkých hlasov z Lúčnice, orchestra Zlaté husle, kapely Iconito a v neposlednom rade krásnych dám, vyvolalo medzi poslucháčmi doslova zimomriavkové stavy. Vážení, toto sa vám skutočne podarilo!

Foto/Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)