Slovenská moderátorka televízie JOJ akosi nemá šťastie v láske a po škandáloch v minulosti skončila opäť single. Jej dnes už bývalý partner ale nestráca čas a randí s touto blondínkou.

Krásna Topstar moderátorka Alexandra Orviská (34) má v láske poriadnu smolu. Všetky doterajšie vzťahy jej stroskotali a v minulosti sa dokonca preslávila aj aférou so ženatým Vittekom či nenávistnými stretmi s jeho Patríciou. Aj keď sa minulý rok rozhodla skúsiť šťastie po boku staronovej lásky, hokejového brankára Jara Janusa (28), vyzerá to tak, že tento vzťah to znova nevydržal.

Moderátorka ale nedávny rozchod so športovcom pre Topky poprela a informácii sa vysmiala so slovami “ach, ach, pozdravujem zdroj.” Zdá sa ale, že pravda bude napokon celkom inde. Pohľadného brankára totiž pristihli na romantickej večeri s blonďavou modelkou Kajou, foto >>> TU <<< a ten priznal rozchod s Orviskou bez zaváhania: “No, je to pravda, netvoríme pár, ale ďalej by som to nechcel nejako rozoberať. Už je to nejaký ten mesiac a pol,” vyzrádza detaily.

Krásnu blondínku ale nazval kamoškou a zatiaľ odmieta tvrdenia, že by mal novú priateľku. Nechajme sa prekvapiť, ako dlho vydrží single život čerstvo rozídenej dvojice.

Zdroj: topky.sk │ Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.