Desať týždňov mimo bežnej civilizácie – presne takú dlhú dobu sa účinkujúci jedenástej série reality show Farma musia pasovať s nevídanými situáciami, aké by sa podpísali na psychike každého človeka. To, čo sa momentálne odohráva v hlave jedného zo silných pracantov, je však nad rámec bežného ľudského chápania.

Po krutom odchode Mateja Jurkoviča zo statku si všetci farmári hlboko vydýchli. Radosť z citeľne vyššej slobody v dome však netrvala dlho, nakoľko po vymenovaní Vlada Hudáčka za sluhu sa spomenutý súťažiaci začal správať akosi nevyspytateľne.

Vlado Hudáček Farma

Východniar, ktorý si nikdy neodpustí dvojzmyselnú poznámku na margo niektorej z atraktívnych dievčin, prejavuje svoju negatívnu stránku a voči súperom zaujal nezvyčajne útočný postoj. Zdá sa ale, že Vlado si naplno uvedomuje, že sa nachádza v neľútostnej hre o obrovskú finančnú odmenu, nakoľko bojuje už len sám za seba.

Čo to ten Vlado vlastne stvára?

Vysmiaty chlapík sa uchyľuje k praktikám, aké neunikli pozornosti Romany Košťálovej a Kristy Dali. Kočky si totiž všimli, že Hudáček sa viackrát nenápadne prikráda k útulni, kde potajomky špehuje a odpočúva obávaných súperov, pričom aj oni sa nevedomky stali jeho obeťou.

Aktuálny sluha týmto spôsobom trávi nemálo času a očividne sa snaží zistiť, aké taktiky poza jeho chrbát farmári spriadajú. Pri pohľade na prikrčeného pracanta z východu mohli totálne prekvapené ženy po prvotnom šoku zhodnotiť len jediné. ,,Ja mu nerozumiem. A čo mu zase preplo?” fotomodelka celkom výstižne zhodnotila situáciu. Veď sa presvedčte sami – je takéto správanie v poriadku?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, Instagram/Farma.markiza