Značka Calvin Klein, pre ktorú pracovalo už mnoho známych osobností, ako Justin Bieber alebo Kendall Jenner, je známa hlavne vďaka predaju spodnej bielizne. Módny dom iba pred pár dňami šokoval celý svet výberom modelky do novej kampane, ktorou sa stala iba 12-ročná herečka Millie Bobby Brown. 

Millie Bobby Brown sa vo svete presadila najmä vďaka seriálu Stranger Things, ktorý je vysielaný na stanici Netflix. Hrá v ňom dieťa so super schopnosťami a kvôli úlohe si dokonca ostrihala vlasy úplne nakrátko. Zažiarila aj pri odovzdávaní Zlatých glóbusov a SAG Awards na červenom koberci. Mladej herečke by sme teda 12 rokov určite netipovali!

Americká značka Calvin Klein, ktorá opäť spolupracovala s Rafom Simonsom, si Millie vybrala ako tvár jej novej kampane. Stala sa tak najmladšou modelkou, ktorá spolupracovala s touto značkou. Sama Millie na svojom Instagrame, kde ju sleduje 2,5 milióna fanúšikov, zverejnila fotografiu, pri ktorej napísala: „Som šťastná, že môžem byť súčasťou tohto,” k čomu dodala: „Skupina odlišných jedincov dáva život nejakej myšlienke. Sila charakteru je kľúčová. Je jedno či ide o známeho alebo neznámeho, so všetkými sa zaobchádza rovnako.” — Calvin Klein By Appointment”

Fotograf sa vzhľadom k veku mladej modelky rozhodol, že na snímke nebude namaľovaná. Na sebe má červené nohavice, ktoré jej ladia s topom s farebnými strapcami v rovnakej farbe.

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška H
Študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie a čítanie dobrých kníh, najväčšou vášňou však zostáva varenie a pečenie dobrôt. Verí, že sa dá vždy nájsť dôvod na úsmev. A so svojimi článkami sa vo vás pokúsi prejaviť emócie, poradiť, inšpirovať, pretože každá žena potrebuje občas chvíľku len pre seba. (: