Ako každý rok aj tento sa konal v New Yorku benefičný ples Met Gala 2019, kde sa po 12-tich mesiacoch predstavili tie najznámejšie tváre zahraničného šoubiznisu. Medzi pozvanými bola i kontroverzná Lady Gaga, ktorá sa postarala o poriadny škandál!

Lady Gaga po príchode na Met Gala zlákala všetky pohľady na svoju stranu. Okrem toho, že mala na sebe extravagantnú ružovú róbu prekrývajúcu polovicu sály, jej sprievod robili muži v čiernom nesúci tmavé dáždniky.

Následne sa úspešná speváčka rozhodla zhodiť svoj ružový outfit a predviedla sa len v čiernych šatách. Tie však boli na ňu príliš obyčajné, keďže kto pozná Gagu, vie, že sa na podobných akciách predvádza pravidelne v udivujúcich modeloch.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Šok tak nastal v momente, keď zo seba hudobná ikona strhla aj druhú časť oblečenia. Kráska z filmu Zrodila sa hviezda sa totiž na červenom koberci ukázala v pikantnom prádle, pričom so sebou ťahala malý kufrík. Celá jej šou pripomínala ruskú postavičku, vďaka čomu zaplnila titulky všetkých poprednuých magazínov. Foto si môžete pozrieť >>>TU<<<.

Foto: Instagram/LadyGaga, Twitter