Spevák David Key a vizážistka Miroslava Fabušová sa prvýkrát stretli iba v apríli tohto roku. Avšak natoľko si rozumeli, že začali spolu tráviť takmer všetok voľný čas, pričom posledné obdobie zdieľali i jednu domácnosť. Tomu je ale koniec!

Susedia jedného z nitrianskych bytov mali v nedeľu nadránom rušno. O poriadne rošambo sa postarali David Key a Miroslava Fabušová, ktorí si z neznámych dôvodov skočili do vlasov. Ku konfliktu bola dokonca privolaná polícia!

Podľa Nového Času mal mužov zákona kontaktovať influencer, ktorého vraj Mirka zbila. „Polícia prijala 28. 8. 2022 asi o tretej hodine ráno oznámenie, že na Priehradnej ulici došlo k poškodeniu vchodových dverí na bytovom dome. Vec riešime ako priestupok proti majetku. Následne bolo asi o 5.50 hod. prijaté oznámenie, že na Priehradnej ulici došlo k hádke a následne k fyzickej potýčke, pričom oznamovateľ odišiel z domu. Následne sa s ním skontaktovala policajná hliadka, ktorá ho poučila, že môže podať oznámenie, čo však na mieste neurobil, ani sa nedostavil na oddelenie polície,“ informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Nitre Renáta Čuháková.

K incidentu sa na svojom Instagrame vyjadril aj David, ktorý po otázke od fanúšika uviedol, ako to medzi ním a misskou aktuálne je. ,,Mirku mám naďalej rád a myslím, že aj ona mňa. Čo sa odohralo, malo ostať v súkromí, ale keďže nie, tak môžem vám povedať – končíme naše kamarátstvo. Napriek tomu jej prajem veľa úspechov, aby prekonala všetkých démonov, lebo je to talentovaná baba.,“ napísal blondiak známy i z relácie Bez servítky.

,,Ale kamarátstvo končí. To máte jak rozchod. Ona ma podporovala, ja som jej pomáhal v ťažkých chvíľach, verím, že to zvládne. Ale už viac to komentovať nechceme,“ uzavrel víkendový škandál populárny fešák.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Čas.sk, Instagram/davidkeyofficial | Foto: Instagram/davidkeyofficial, mirka_fabus