Dej rodinného seriálu Oteckovia sa poriadne vyostruje. Kým najprv sa zdalo, že sa na Lindu po nevydarených vzťahoch s Jarom a Tomášom opäť usmialo šťastie, ukázalo sa, že opak je pravdou. Učiteľka materskej škôlky natrafila na poriadneho idiota.

Keď sa v seriáli Oteckovia objavila nová postava Michala, ktorého stvárňuje herec Richard Autner,  všetci diváci si zrejme mysleli, že sa Lindin nešťastný osud otočí na dobré a že bude konečne šťastná. Kučeravý fešák však už od začiatku pôsobil podozrivo a záhadne, pričom nakoniec sa z neho vykľul pekný klamár a najnovšie aj nebezpečný vydierač.

Oteckovia

Po tom, ako Linda zistila, že ju Mišo klame, sa s ním okamžite rozišla. Mladý otecko sa s tým však nevie zmieriť a neustále sa ju snaží kontaktovať. Jeho správanie zašlo dokonca natoľko ďaleko, že krásnu učiteľku začal vydierať pikantnými fotkami, ktoré si spravili počas ich spoločných nocí, a za to, že mu nechce dať jeho bývalá opäť šancu, ich chce ukázať celému mestu. Ako táto nepríjemná situácia dopadne, sa dozvieme v najbližších častiach.

 

Zdroj: Markíza.sk | Foto: YouTube, Instagram/Oteckovia