Vianočné večierky slúžia na oddych, pohodu a spoznávanie priateľov či kolegov mimo pracovnej pôdy. Väčšina ľudí tieto akcie miluje- avšak večierok spoločnosti, ktorá sa zameriava na efektívne využitie energií, skončil veľkým zahanbujúcim trapasom. 

38-ročnú modelku a príležitostnú speváčku Katie Price, známu aj pod pseudonymom Jordan, pozvali na vianočný večierok ako hviezdneho hosťa. A áno, Katie naozaj “zahviezdila”. Modelka to tentokrát znova “neodhadla” a po nadmernom požití alkoholu sa pred hosťami neskutočne strápnila.

Loving my makeup here. All from my range at katiepricebeauty.com ☺️💄💋

A post shared by Katie Price (@officialkatieprice) on

 

Katie by mala rozhodne navštíviť kurzy slušného správania. Podgurážená mamička sa totiž vysmrkala do obrusu, chytala pánov za rozkrok a vykrikovala vulgárnosti na všetkých zúčastnených. Organizátor večierka bol zhrozený, hlavne po tom, ako sa Katie spýtala jeho manželky, či s ňou jej muž môže mať pohlavný styk. To však ani zďaleka nebolo všetko.

Loving my cosy coat from @rubyskylondon ❤️

A post shared by Katie Price (@officialkatieprice) on

 

Vyvrcholenie katastrofálneho večera prišlo vtedy, keď sa mamička piatich detí vyzliekla na toalete takmer donaha pred očami hostí. To už organizátor nezvládol a požiadal Katie, aby odišla. Pre magazín The Sun sa vyjadril: “Bola opitá už keď prišla. A bolo to už len horšie a horšie. Hotová nočná mora.” A viete, koľko si Katie pýtala za svoje katastrofálne vystúpenie? Organizátor jej mal vyplatiť honorár vo výške 13 000 libier (15 500 eur)! Avšak my máme taký pocit, že svoje peniaze nedostala.. :)

 

Lying on sofa with bunny watching movies 🤗

A post shared by Katie Price (@officialkatieprice) on

 

Foto: Instagram