Dominika Kavaschová patrí medzi najobľúbenejšie slovenské herečky súčasnosti, za čo rozhodne môže jej postava pojašenej Sisy v dennom seriálovom trháku Oteckovia. Známej kráske sa ale darí i v súkromí, aktuálne totiž prežíva čerstvú lásku, a to po boku svojho kolegu!

Kým v Oteckoch ju zavial osud k Jarovi, s ktorým Dominika v úlohe Sisy tvorí mimoriadne vtipnú dvojicu, v súkromí prednedávnom zahorela láskou k známemu slovenskému hercovi, s ktorým sa dokonca poznajú už desať rokov.

dominika kavaschova

Doposiaľ bolo meno Dominiky Kavaschovej spájané najprv s hercom Lukášom Dózom a neskôr s ich kolegom Richardom Autnerom, ktorý sa krátky čas taktiež objavoval v Oteckoch. Obaja sú už ale pre atraktívnu brunetku minulosťou – jej srdce už nejaký ten piatok patrí Danielovi Fischerovi, s čím sa 30-ročná východniarka pochválila magazínu Eurotelevízia. Aj v tomto prípade tak Košičanka ostala verná umeleckej brandži.

„Spája nás láska, ktorá je veľmi čistá, priateľská, bezproblémová a slobodná. Je to môj priateľ, môj blízky, moja opora a človek, ktorému absolútne verím. Je to človek, s ktorým sa veľa smejem a pri ktorom sa cítim veľmi spokojne,“ šťastná “Sisa” prezradila o svojom priateľovi, ktorý aktuálne hviezdi ako recepčný v jojkárskom seriáli Delukse.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Daniel Fischer

Zdroj: Eurotelevízia | Foto: Instagram/daniel.fischer3, donda_kawa, divadlo_gunagu, YouTube