Postava Sisy v seriáli Oteckovia je rozhodne herečke Dominike Kavaschovej veľmi blízka, nakoľko je kráska poriadne vtipnou dámou i v reálnom živote. Svoj jedinečný humor Dominika počas karantény využila aj na natočenie videoklipu ku skladbe, na ktorú sa namotáte hneď na prvé počutie.

Dominika Kavaschová sa nepodieľa len na tvorbe televíznych seriálov, už dlhé roky totiž pôsobí na doskách Slovenského národného divadla. A práve tam sme ju mohli ešte donedávna vidieť hviezdiť v hre Morena, ktorú napísala práve Dominika s veľmi dobrou kamarátkou Andreou Bučko.

Nakoľko sa ale pred pár týždňami vypla na Slovensku takmer celá umelecká sféra, kreatívnym dušiam ostala možnosť činiť sa jedine doma. Vďaka tomu sa tak teraz môžeme baviť na novom vtipnom hite Neviditeľná žena, ku ktorému vznikol aj videoklip.

,,Už to budú pomaly dva roky, ked sme spolu s @andrea_bucko napisali predstavenie Morena a hrávame ho v SND….. hra o ženskej duši, pocitoch, potrebách, obavách, strachoch, láskach, sklamaniach…. vymysleli sme tam kopec piesní a rozhodli sme sa, že ich nahráme,“ seriálová Sisa predstavila svojim fanúškom na Instagrame novinku, venovanú všetkým ženám, ktorým sú slová piesne dôverne známe.

Keď si vypočujete skladbu, venovanie určite veľmi rýchlo pochopíte, pričom vám zaručujeme, že si ju budete púšťať dovtedy, kým sa nenaučíte slová.😁

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/zoomcastingtalents, donda_kawa, Youtube