Muzikálová hviezda Sisa Sklovská patrí v našom šoubiznise medzi dlhoročné stálice. 53-ročná speváčka sa len málokedy v spoločnosti ukazuje so zlou náladou a jej divoký temperament by jej mohli závidieť aj teenagerky. To ale nie je všetko, čím by sa brunetka mohla rovnať mladším ročníkom – Sisa nedávno v Grécku hrdo predviedla TOP postavičku.

Operná diva a jej manžel Juraj Lelkes nesmú chýbať na žiadnej prestížnej spoločenskej akcii. Obidvaja partneri sú ale v priebehu roka dostatočne vyťažení na to, aby si aspoň počas horúcich dní dopriali pár dní oddychu na slnkom zaliatej pláži.

Sisa Sklovska Juraj Lelkes

Zaľúbenci sa pred pár dňami spoločne vybrali do exotickejších končín južnej Európy, kde zakotvili v turisticky obľúbenej destinácii na ostrove Mykonos. Okrem povestného úsmevu populárna tmavovláska ukázala našincom aj niečo iné – štíhle a vypracované krivky, o akých množstvo žien po 50-tke môže len ticho snívať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Sisa dokázala, že sa promenády v plavkách vôbec obávať nemusí – počas opaľovania ju pravdepodobne manžel cvakol v ten správny moment. Spevácka ikona tak perfektne dotvorila romantickú slnečnú scenériu, za čo si vyslúžila nejeden kompliment.

Sisu Sklovskú v plavkách nájdete —TU—

Sisa Sklovská

Foto: Facebook/Sisa Sklovska