37-ročná kočka Silvia Kucherenko síce minulý rok čelila nepríjemnému rozvodu s manželom Sergejom, no na sebadôvere jej to vôbec neubralo. Atraktívna plavovláska stavia do stredobodu svojho vesmíru v prvom rade 7-ročného syna Alexandra a neprítomnosť mužského elementu v domácnosti nepovažuje za tragédiu. Ak by sa však našiel vhodný adept na lásku, musel by spĺňať niekoľko prísnych kritérií.

Sisa sa nikdy netajila tým, že medzi ňou a bývalým manželom sa jednalo o úprimnú a naplnenú lásku, no dvojicu napokon rozdelili ťažko stráviteľné okolnosti. A hoci sa po boku známej krásky aktuálne nevyníma žiaden chlap, ona si z toho ťažkú hlavu vôbec nerobí.

Silvia Kucherenko

Sebavedomé vystupovanie však neraz vyvoláva kritické ohlasy v radoch fanúšikov, vyčítajúcich slobodnej mamine spôsoby, prislúchajúce zlatokopkám. Je totiž zjavné, že si modelka žije na vysokej nohe a napriek tomu, že neudržuje žiaden vážny vzťah, očividne jej vôbec nič nechýba. Silvia má ale v tomto smere absolútne jasno a stojí si za tým, že uvedomenie si vlastnej hodnoty z nej zlatokopku určite nerobí.

silvia kucherenko

V netradičnom príspevku sa rodená východniarka dokonca rozhodla vyčísliť sumu, akú by musel dotyčný pán vyvolený zarábať, aby sa vo vzťahu s ním necítila byť využívaná. ,,Keď toto ma robí zlatokopkou, že poznám svoju hodnotu, tak nech, ale nie slúžkou. Toto robia pre mužov ženy a ešte väčšina je takých, že keď prídu domov, všetko má byť upratané, navarené a žena musí byť ticho, lebo pán mal v práci zlý deň? WTF? Vo vzťahu si zapamätajte, že musí platiť rovnica: má dať dal, nedal nedostal,” napísala obdarená blondínka, ktorá je presvedčená o tom, že bežné domáce práce zadaných žien v domácnosti bývajú častokrát nedocenené.

Podľa Kucherenko sa pravidelná starostlivosť o domácnosť pohybuje nad hranicou 1400 eur, do čoho ešte nezapočítala ostatné činnosti, súvisiace s osobnejšími aktivitami v rámci vzájomného spolužitia. Týmto statusom sa Silvia zrejme snažila poukázať na fakt, že v dnešnej dobe si len veľmi málo mužov skutočne váži všetko to, čo pre ne ich drahé polovičky, či už z pravej lásky alebo z povinnosti, každý deň vykonávajú.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Silvia Kucherenko insta

Zdroj|Foto: Instagram/official_silviakucherenko