Malé prsia, väčšie bruško, plochý zadok, veľký nos… Každá z nás by na sebe našla niečo, čo by chcela vylepšiť. Simonu Hegerovú, napriek tomu, že patrí medzi najkrajšie ženy našej hudobnej scény, trápili už odmalička uši. V 24 rokoch sa teda atraktívna speváčka rozhodla, že podstúpi platickú operáciu.

Kto sleduje kariéru speváčky Simy už dlhšie, vie, že ešte pár rokov dozadu sa za svoje uši hanbila. Minulý týždeň sa tak vložila do rúk odborníkov, ktorí jej pomohli splniť si dlhoročný sen. ,,Dobrovoľne som podstúpila plastickú operáciu uší z estetického dôvodu, lebo som o tom odmalička snívala,” priznala na Instagrame blondínka, uvádzajúc, že trpí silnými bolesťami.

simona hegerová

Ako to už býva u známejších osobností zvykom, vždy sa nájde niekto, kto má potrebu ich rozhodnutia verejne kritizovať. Aj speváčka z Trnavy po odhalení operácie obdržala mnoho hejtov, ktoré ju prinútili k tomu, aby sa prihlásila o slovo.

Sima sa hneď na úvod vyjadrila, že nerozumie tomu, ako sa do nej môže niekto obúvať pre zákrok, aký dávajú robiť rodičia svojim malým deťom. ,,Keď som bola malá, tak doma neboli nadbytočné financie, aby som si to mohla dať spraviť. Preto som si na to na-še-tri-la. Dala som si to spraviť až teraz, a tak som si splnila sen, ktorý som mala už od detstva,” vo videu hovorí mladá kráska, ktorá ďalej neprajníkom odkazuje, aby jej uši nespájali so skladbou Dýchaj. V nej sa Sima snaží ženy, trápiace sa nad nedokonalosťou, naviesť k tomu, aby boli zdravo sebavodomé a zároveň im povedať, že budú šťastné iba vtedy, ak ony samy budú so sebou spokojné.

,,Milí komentujúci hejteri, argument, že je z mojej strany skladba Dýchaj pokrytecká, je absolútne scestný a vôbec nie je na mieste, pretože to je iba dôkaz, že vy ste nepochopili tú skladbu a proste ste si chceli nájsť iba niečo, čo by ste chceli otočiť proti mne,” uvádza obľúbená speváčka a raperka. Na záver kritikom odporúča, aby si namiesto šírenia negativity radšej vonku užili pekné počasie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/simonahegerova