Simona Butinová patrila jednoznačne k najvýraznejším osobám v zábavnej relácii Take Me Out. Mohol za to jej vzhľad. Napichané pery a obrovské umelé prsia spôsobili, že všetku pozornosť pútala šelmička práve na seba. Vyzerá to ale tak, že životu na bujarých oslavách jej nateraz odzvonilo.

26-ročná Simona sa nedávno objavila aj v relácii Nákupné maniačky, kde sa opäť pripomenula jojkárskym divákom. Po skončení šou Take Me Out sa Simona začala viac venovať svojmu priateľovi, ktorý ju požiadal o ruku už v decembri minulého roku. Aj napriek zásnubám sa však brunetka objavila v šou, kde si hľadala nádejného partnera.

Veľký šok prišiel začiatkom marca, kedy sa čiernovláska pochválila na sociálnej sieti snímkou z ultrazvuku. Simona je momentálne v štvrtom mesiaci tehotenstva a na nový prírastok sa so snúbencom veľmi tešia. Vyzerá to tak, že svadbu by chceli stihnúť ešte pred pôrodom, už o mesiac by im tak mali zaznieť svadobné zvony. Pred pár dňami sa dokonca konala aj jej rozlúčka so slobodou, no ak ste čakali párty niekde v klube s chlapmi v tangáčoch, zrejme vás sklameme. Simonka totiž uprednostnila rodinnú pohodu v spoločnosti budúceho ženícha a priateľov.

Takto vyzerala Simonina rozlúčka so slobodou

Už od decembra je Simona zasnúbená

S partnerom sa momentálne tešia na nový prírastok

Zdroj/Foto: Instagram