Simona Salátová zažíva jedny z najkrajších dní svojho života. Nielenže si aktuálne po prvýkrát vychutnáva dovolenku pri mori, ešte sa aj teší z nádhernej novinky, o ktorú sa vo štvrtok večer podelila s fanúšikmi na Instagrame.

Kto by to bol povedal, že medzi známymi osobnosťami sa ešte stále nájde niekto, kto nebol na „prázdninách“ pri mori. Obľúbenej komičke Simone sa podarilo splniť si svoj sen pred tridsiatkou – spolu s milovanými chlapmi vyrazila do Turecka!

Simča pocity radosti zdieľa aj so sledovateľmi, avšak určiite nečakala, že ju na prvej dovolenke čaká ďalšia výnimočná vec. ,,A aby toho nebolo málo, čo sa mi deje…,“ začala v instastories humoristka, ktorá sa na ďalšej fotografii ukázala v bielych šatách a s krásnym diamantom na prstenníku. 

,,A za 5 minút, čo sme riešli, ako sa ľúbime, tento micicvor spadol do mora a vyváľal sa v piesku. Následne vykrikoval, že nechce bračeka. Asi si myslí, že deti vznikajú nastoknutím prsteňa,“ pokračovala pobavená stand-upistka. Tá následne dostala aj ďalšiu žiadosť o ruku.  ,,Damko sa po polhodine vrátil z herne s tým, že vylovil prsteň z automatu a tiež si ma vezme,“ pochválila sa šťastná mamina a novopečená snúbenica stand-upistu Joeho Trendyho. Budúcim manželom srdečne gratulujeme!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/simonacomedy