Televízia JOJ v sobotu večer odvysielala v poradí už 26. ročník súťaže krásy Miss Slovensko. Avšak nie každý pod pojmom ženská krása vidí to isté. Stand-up komička Simona Salátová na sociálnych sieťach galavečer otvorene skritizovala. Následne na jej slová veľmi rýchlo zareagovala exfarmárka Karin Dvořáková. 

Podľa obľúbenej zabávačky by sa na pódiu mali ukázať aj ženy iných kriviek, než sme videli v sobotnom priamom prenose Miss Slovensko. ,,Dievčatá sú krásne a šikovné, ale to sú aj ženy, ktoré nemajú veľkosť S, tak prosím, nevnucujme predstavu, že len a len toto je skutočná krása,“ uviedla na Instagrame Simona. Úplne inak to však vidí influencerka Karin.

,,Miss svetovo je, aj bude, aj bola vždy o štíhlych vysokých ženách a prestaňte do toho tlačiť nadmernú obezitu… Všade sa tlačí nezdravá obezita a už sa na to nemôžem pozerať, lebo to nie je v poriadku. Ale ženy, čo na sebe makajú, sú osočované, že práve kvôli nim nemajú sebavedomie,“ pohoršuje sa nad kritikou stand-up komičky silikónová brunetka.

,,Presne hentaké profily Vám dajú do hlavy, aby ste mali v p*či a radšej hejtovali missky, akoby ste zmenili životný štýl a cítili sa aj kondične skvelo!“ rozčúlila sa niekdajšia hviezda televízie Markíza. ,,Jediné, čo ja neznesiem, je, že sa niekto ľutuje. To je pre mňa extrémne dno,“ dodala Karin. Jej príspevky k tejto téme nájdete nižšie!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/simonacomedy/karinett, TV JOJ