Fanúšikovia stand-upov si už 2 týždne môžu na platforme Voyo vychutnať hodinový špeciál obľúbenej komičky Simony Salátovej. Vtipná kráska opäť stavila na ťažký život žien, pričom v jednej časti sa oprela o texty vychýrenej slovenskej kapely. 

Šou DONAHA si nepochybne získala mnoho priaznivcov. Avšak mnohým sa nepáčilo, že si Simona uťahovala zo slávnej skupiny Elán. Nešetrila hlavne frontmana Joža Ráža.

,,Viete, na čom vyrástli tí chlapci? Na Eláne. A to sú texty. To sú také texty, že Jožo Ráž musel tak žmúriť nad tým očko, že mu to ostalo,“ uviedla okrem iného vo svojom stand-upe plavovláska. Tento krátky úsek z jej vystúpenia televízia Markíza uverejnila na oficiálnom Facebooku, kde sa okamžite začali vyjadrovať sympatizanti motorkára.

,,No akože… sranda je sranda, ale ozaj to nemusela, že s tým očkom. Prežil si nie najlepšie časy, skoro umrel. Ozaj toto nie,“ vyjadrila sa neznáma v komentároch a nebola sama. ,,Bola mi sympatická, ale vysmievať sa z niekoho, kto má následky po autonehode, je úbohé. Moja zlatá, Simona, Ty Jožovi Rážovi nesiahaš ani po členky,“ rozhorčujú sa verní fanúšikovia obľúbeného speváka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Elán nechajte na pokoji a aj texty. Vyše 40 rokov na scéne a ich texty si spievajú generácie. Toto ste nemusela. Šialený humor, ak sa to dá nazvať humorom,“ zastávajú si svojich obľúbencov ľudia. Viac ich reakcií a úryvok zo stand-upu pôvabnej komičky nájdete nižšie!

 Foto/Zdroj: Facebook – Televízia Markíza, streamable.com, Instagram/