Verejná diskusia medzi účinkujúcimi relácie Silná zostava na RTVS vyvolala silné spoločenské ohlasy. Mnohých prekvapilo rázne vystupovanie komičky Simony Salátovej voči Dominike Cibulkovej, ktorá sa krátko pred natáčaním vrátila z dovolenky na Maledivách. Čo všetko vlastne stálo v pozadí ostro odmietavého postoja k bývalej tenistke? 

Exotické pobyty celebritných osobností počas pandémie koronavírusu a pretrvávajúceho lockdownu v krajine dokázali viacerým Slovákom zdvihnúť tlak. Zrejme i preto bola debata s pozvanou športovkyňou tak ostro sledovaná.

silna zostava

Voči prezentácii slobodných dovoleniek v rajskom prostredí sa prudko ohradila práve spomínaná zabávačka, ktorá na Dominike v priamom nenechala nitku suchú. Ako sama priznáva, od svojho hosťa očakávala pokornejšie správanie a väčšiu spolupatričnosť s občanmi, ktorí už celé mesiace poriadne nevystrčili päty z domu.

,,Asi to bude tým, že Dominika má na triku viac kiksov ako len tú dovolenku. A opakujem, tu nejde o dovolenky, ale o aroganciu niektorých ľudí,“ Simona tvrdí, že svojej oponentke rozhodne nič nezávidela. Avšak len krátko pred živým prenosom došlo v jej okolí k smutným udalostiam, preto mala na celú záležitosť omnoho osobnejší pohľad.

Čo Simone prebiehalo hlavou?

,,To, že súhlasila, že do toho pôjde, a sadla si tam, bol pre mňa signál, že chce môj názor počuť a chce sa o tom rozprávať. Ja som zastávala názor, ktorý vnímam u väčšiny svojho okolia. V ten deň sa navyše udiali v životoch mojich priateľov tragické udalosti v súvislosti s koronavírusom, takže som to vnímala o to emotívnejšie,“ odhalila v rozhovore pre Refresher.sk.

simona salátová

Salátová má evidentne plné zuby toho, akým spôsobom sa poniektoré osoby prezentujú na sociálnych sieťach. Príčinou jej rázneho postoja tak nebola závisť či hnev, ale skôr ľútosť nad situáciou „bežných“ ľudí a taktiež nevôľa prizerať sa na údajnú aroganciu dovolenkujúcich.

,,Nie je to vôbec kvôli tomu, že by som jej niečo závidela. A nebolo to len o tom cestovaní a mrzí ma, že sa tá debata upriamila len na to. Celkovo ma zaráža tá arogancia z jej strany a správanie k „nižšej vrstve“ ľudí. Akoby sa tí nevyvolení nemali právo vyjadrovať,“ dodala sklamaná komička, ktorú mrzí, že diskusia vypálila inak, než pôvodne očakávala.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

cibulková maledivy

Zdroj: Refresher.sk | Foto: RTVS, Instagram/Silnazostava_official, Domicibulkova