Topmodelka Simona Krainová sa najnovšie na sociálnych sieťach pochválila fotografiou svojich dvoch synov. Jedna zo sledujúcich tejto atraktívnej blondínky si všimla detail, ku ktorému sa na adresu dvojnásobnej mamičky a vizáži jej  chlapcov potrebovala negatívne vyjadriť. Česká kráska neváhala a deti a starostlivosť o ne si zastala!

Simona Krainová si v roku 2010 vzala za manžela podnikateľa Karla Vágnera, s ktorým má dvoch krásnych synov 9-ročného Maxa a o dva roky mladšieho Bruna. Príťažlivá topmodelka dbá na to, aby sa jej deti už od malička neuberali núteným smerom a dokázali sa rozhodnúť, čo vyhovuje ich detským dušiam a zároveň je správne.

Max aj Bruno obľubujú dlhšie vlasy, čo by v dnešnej dobe nemal byť žiaden problém. Avšak stále sa nájde niekto s potrebou starať sa do vecí, ktoré s ním nijako nesúvisia. Po najnovšej fotografii dvoch súrodencov tak istá pani neodolala nevhodnému komentáru.

,,Prečo ich neostriháte? Príde mi neprirodzené dávať chlapcom sponky. Aby sa nestratili v pohlaví, či chlapec, či dievča,” k snímke dvoch vlasatých blondiakov napísala neznáma Slovenka. ,,Prečo sa o to staráte? Čo je vám do toho, prosím? Píšem ja vám, že máte ostrihať svoje deti?” odpovedala pohotovo mamička, žene jasne dávajúca najavo, aby sa nemiešala do vecí, do ktorých ju nič nie je.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/simonakrainova