Nad Farmou sa zmráka. Po tom, čo statok opustil agresívny Imrich „Baron“ Štefánik a emočne vypätá Eva Schwardy, prišli súťažiaci o ďalšie šikovné ruky. Dôvodom je zranenie Šimona Koleňa pri plnení jednej z úloh.

To, že 21-ročný mladík zo Štiavničky nemá problém s akoukoľvek prácou, už na televíznych obrazovkách všetkým dokázal. Jeho nedbalosť mu však spôsobila obrovskú komplikáciu v hre, a to v momente, keď sa snažil rezať plech bez pomoci bezpečnostných rukavíc.

I keď sa spočiatku zdalo, že sa jedná o ľahké zranenie, opak bol pravdou. „Je to dosť hlboké, budeme to musieť zašiť,“ znel verdikt privolaného lekára, čoho následkom bol Šimonov odchod z Farmy priamo do nemocnice.

„To je ako naschvál. Zlé počasie, ľudia nám odchádzajú, Šimon sa dorezal, všetko sa na nás zosypalo,“ neskrýval svoje sklamanie jeden zo Šimonovych blízkych spoluúčastníkov Filip.

I keď sa v minulosti stalo, že po odchode za brány Farmy (aj pri zdravotných ťažkostiach) nebolo farmárom umožnené vrátiť sa späť, Koleňov prípad to asi nebude. Zdá sa totiž, že šikovný fešák má u hospodára protekciu, a to vďaka svojej pracovitosti, akú doteraz predviedol na dokončených úlohách.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Napriek momentálnej práceneschopnosti sa Šimon zaradil späť medzi účinkujúcich a stále je mu umožnené hrať o 75 000 eur. „Je to len moja chyba, mal som si viac chrániť ruky. Dúfam, že budem plne schopný pracovať čím skôr,“ prisľúbil Šimon po tom, čo mu na ruke zostala pamiatka v podobe štyroch štichov.

Zdroj/Foto: voyo.markiza.sk