Poslankyňa a bývalá obľúbená Markizáčka Martina Šimkovičová sa pred pár dňami rozhodla, že skúsi pre svoju stranu Hlas ľudu prilákať viac konzervatívnych voličov, a tak na sociálnej sieti zverejnila homofóbny status. Svoje obrovské pobúrenie v ňom demonštruje rôznymi obmenami slovíčka „zvrátenosť“ v každom druhom riadku. To, samozrejme, nenechalo chladných známych gayov Fera Mikloška a Jakuba Petraníka, ktorí s ňou v minulosti spolupracovali!

„Milí priatelia, LGBT a gender ideológia je to najzvrátenejšie zo zvráteného, čo nám prináša tzv. liberárna demokracia,“ začala zostra politička vo svojom statuse z 30. januára, v ktorom ďalej opísala nebezpečné dopady homos*xuálneho správania na našu spoločnosť. Na záver nezabudla všetkých uistiť, že ako správna matka bude bojovať za tradičnú rodinu.

Príspevok, ktorý sa páčil 3,6 tisícom ľuďom (800 ďalších reagujúcich rozosmial a 300 rozhneval), poriadne rozladil Martininho bývalého kamaráta Fera Mikloška, ktorý sa verejne hlási k homos*xuálnej orientácii. Za to, čo nepriamo povedala aj o ňom, neváhal vyzradiť niečo aj z jej života.

„Je mi smutno, ale na druhej strane je mi jej ľúto. Je frustrovaná, muž ju o**bal. Ináč, bol to fešák! Rada pije a možno aj viac už, lebo takýto text dať dokopy, to by som nedal ani ja v najväčšom rauši! Idem si dať na ňu drink a pripomenúť si, ako sa opitá po každom Let‘s Dance váľala po zemi,“ vyjadril sa módny návrhár.

Fero Mikloško

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

V čase, keď blondínka súťažila v Let’s Dance, sa o ňu staralo množstvo vizážistov a stylistov, avšak podľa odporcov jej to vtedy, keď sa ešte neangažovala v politike, vôbec neprekážalo. Sama Šimkovičová sa snaží svoje slová obhájiť a tvrdí, že proti homos*xuálom vlastne nič nemá – problém je pre ňu len prezentovaná homos*xualita ako taká…

„Nemám žiadne výhrady voči homos*xuálom. Nevadia mi, pracovala som s niekoľkými, bežne ich v živote stretávam a vždy som s nimi výborne vychádzala. Vadí mi agenda – ideológia gender a LGBT, nie homos*xuáli.“

Šimkovičová

K hlasom odsudzujúcim prejavy homofóbie sa pridal aj exsuperstarista Jakub Petraník, ktorý minulý rok priznal vzťah s mužom: „Tým, že ona je zo šoubiznisu, mi príde, že je buď taká blbá, alebo je to vyslovene o tom, že potrebuje mať ľahko zarobené peniaze, lebo v parlamente nič neurobila a snaží sa silou-mocou chytiť si jednoduchší ľud, ktorý na takéto veci skáče, lebo dnes je moderné robiť z homose*uálov strašiakov.“

Petraník

Petraník dodal, že ide o hnusný populizmus a z jej strany zároveň o pokrytectvo. Je pritom sklamaný, že jeho bývalá kolegyňa šíri nenávisť, no podľa jeho slov musela pri písaní statusu vedieť, že bude mať úspech. Samotná politička si však stojí za slovom a tvrdí, že ľudia sa proti nej neférovo spikli len preto, že vyjadrila svoj názor.

Fero Mikloško

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Facebook/SimkovicovaOficialna, Instagram/jakubpetranik, mikloskofashiondesign