49-ročná Martina Šimkovičová má za sebou kariérnu dráhu, o akej sa mnohým ľuďom môže len snívať. Spočiatku patrila medzi slovenskú moderátorskú špičku, neskôr po búrlivom odchode z Markízy presedlala do Národnej rady. Dnes sa po dlhšej odmlke vrátila k moderovaniu, avšak v celkom novom šate.

Nedávno rozvedená blondínka sa v minulosti usilovala o veľkolepý návrat do politického diania, to sa ale s úspechom napokon nestretlo. Po viacerých pádoch sa preto rozhodla vrátiť k tomu, čo jej išlo kedysi zo všetkého najlepšie.

šimkovičová

Keďže brány do televízie Markíza sa pred ňou zrejme už navždy zatvorili, skúša teraz šťastie inde. Martina sa stala súčasťou internetovej televízie Slovan, kde sa rozoberajú témy, v ktorých sa cíti ako ryba vo vode. Počas živého vysielania, realizovaného takmer každý deň, sa do popredia dostávajú najpreberanejšie politické a spoločenské kauzy.

Milovníčka maliarskeho umenia pôsobí aj po dlhej dobe v moderátorskom kresle sebaisto a profesionálne, pričom väčšinu pracovného priestoru venuje rozhovorom so známymi osobami. V Rakúsku žijúca rozvedená matka tak po dlhoročnej kariére na lukratívnych postoch našla uplatnenie v novej mobilnej spravodajskej aplikácii.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Televiziaslovan.sk | Foto: Instagram/Peterzakovic, Facebook/Martina Šimkovičová, televíziaslovan.sk