Mladá hitmejkerka, ktorá útočí na prvé priečky hudobných rebríčkov takmer každou skladbou, je na pohľad veľmi pôvabná a krásna slečna. Avšak už odmalička na sebe túžila zmeniť jednu vec. Teraz si Simona Hegerová alias Sima konečne splnila svoj sen a navštívila plastickú chirurgiu. 

Pre krásu sa trpí – to dobre vie už aj speváčka Sima, ktorá fanúšikom na sociálnych sieťach priznala, že bojuje s bolesťami. ,,Už som 2 dni po operácii uší. Sakra, to sú bolesti!” napísala na Instagram atraktívna blondínka, k čomu priložila i snímku s veľmi neštandardnou “čapicou”.

simona hegerová

,,Najhoršie mám snáď už za sebou. Teraz týždeň nosiť na hlave tento “šperk”. Potom mi dajú dole tú helmu a následne budem chodiť s čelenkou,” uviedla na margo svojho nového módneho “doplnku” talentovaná Trnavčanka. Nakoľko mnohých ľudí zaujímalo, čo sa kráske stalo, rozhodla sa sledovateľom ozrejmiť, prečo sa ocitla pod nožom.

,,Dobrovoľne som podstúpila plastickú operáciu uší z estetického dôvodu, lebo som o tom od malička snívala,” vysvetlila Simona na Instagrame a taktiež uviedla, že vzdáva hold každej osobe, ktorá sa pre takúto úpravu rozhodla.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/simonahegerova