Simona Hegerová (22) je jednou z najuznávanejších slovenských interpretiek. Po jej nástupe s albumom Femina vyvolala v ženských radoch doslova ošiaľ a získala si široký základ fanúšikov. Tých najnovšie prekvapila úprimným vyjadrením o tom, či plánuje mať v blízkej dobe prvé dieťatko!

V našom šoubiznise nastal doslova celebritný babyboom. Radostnou správou o dieťati sa najnovšie pýši herečka Mária Bartalos (24), moderátorka Jasmina Alagič (29) či mnohé iné známe krásky, a tak priaznivcov speváčky Simy napadlo, či sa k tomuto “baby trendu” nehodlá pridať v dohľadnej budúcnosti i ona sama.

Po návale otázok týkajúcich sa bábätka sa Hegerová rozhodla po dlhšej dobe po prvýkrát zareagovať, pričom si servítku pred ústa rozhodne nedávala. „Určite raz chcem byť mamou,“ uviedla úprimne pred tisíckami ľudí. Možné tehotenstvo v súčasnej dobe však okamžite vyvrátila. „Zatiaľ ho neplánujem,“ poprela na rovinu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Speváčka Sima s partnerom Tomášom Gajlíkom

Dôvodom má byť pritom práve fakt, že blonďavá hudobníčka dosiahne tento rok “len” 23 rokov, čiže sa na úlohu matky cíti zrejme primladá. „Ak by sa stal zázrak a proste by to prišlo, prijímem to s radosťou a viem, že aj môj partner,“ dodala na záver so slovami, že ak sa jej v budúcnosti podarí stať “tehuľkou”, určite to nebude pred verejnosťou zbytočne tajiť.

Zdroj/Foto: Instagram/Simona Hegerová, Tomáš Gajlík

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.