Každý rok sa počas letných mesiacov zaplnia sociálne siete fotografiami opálených tiel v okolí vody. Žiadnou výnimkou nie sú ani celebrity, avšak pozornému oku fanúšika možno neuniklo, že jedna známa tvár sa so spomínanými snímkami nepochválila. Reč je o Simone Hegerovej, ktorá na Instagram pridala bazénovú fotku až teraz – práve tento príspevok donútil neznámeho pána k provokačnému konštatovaniu. Sima neváhala a kritikovi povedala svoje. 

Nebude trvať dlho a opäť sa budeme navliekať do zimných búnd. Posledné slnečné lúče si tak naplno vychutnáva aj Simona Hégerová, ktorá sa pochválila fotografiou v bikinách zlatej farby.

sima vlasy

,,Dnes sme sa boli trochu kúpať, užívame ešte tie posledné lúče. Medzitým mi napadlo, že veď vlastne ja nemám z tohto leta ani jednu fotku pri bazéne, tak musela som to dnes napraviť. Leto je moje obľúbené obdobie. Samozrejme, preto, že je pekne teplúčko a to ja veľmi môžem, ale aj hlavne preto, lebo v lete je obdobie koncertov a festivalov v plnom prúde. Bohužiaľ, toto leto, alebo skôr celý tento rok, je jeden veľký bordel kvôli korone, ale tak pevne dúfam a verím v to, že budúci rok sa na seba už budeme môcť usmievať bez rúšok,” Sima napísala do svojho príspevku, v ktorom predviedla štíhlu postavičku v plavkách. Medzi pozitívnymi reakciami sa však našla aj nemiestna poznámka.

,,Dievčatá, keď používate photoshop, aspoň sa ho naučte používať. Vyzerá to smiešne,” objavilo sa pri fotke obľúbenej speváčky v dvojdielnom outfite. Rodáčka z Trnavy ale neznámemu pánovi neváhala odpovedať. ,,Chlapče, jediné, čo je na tejto fotke upravené, sú farby, plus jas a kontrast. Tak sa ukludníme alebo si lepšie naštudujeme, čo znamená “Photoshop”, jo?” argumentovala mladá interpretka hejterovi, čím dala jasne najavo, že okrem mierne doladených odtieňov je na danej snímke všetko jej.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

simona hegerová

>>FOTO Simy v plavkách nájdete TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/simonahegerova