Jednou z najobdivovanejších a najštýlovejších slovenských speváčok súčasnosti je rozhodne aj Simona Hegerová, ktorá je vzorom pre tisíce mladých dievčat. Mnohé z nich by sa tak mohli inšpirovať Siminou najnovšou fotografiou na Instagrame, kde sa obľúbená blondínka ukázala bez štipky make-upu, pričom pri pohľade na daný záber neujde vašej pozornosti jeden detail!

Ukázať sa na sociálnej sieti tak, ako vás stvoril boh, má vo virtuálnom svete plnom dokonalých tvári odvahu len máloktorá žena. Obľúbená slovenská speváčka Sima, ktorú väčšinou vídame s výrazným make-upom, však priznala, že čím je staršia, tým sa líči menej, k čomu nemala problém doložiť i dôkaz.

,,V poslednej dobe chodím všade takto #nomakeup a strašne ma to baví. Cez bežné dni sa mi už asi mesiac nejak asi nechce líčiť… je to tým, že mi ťahá na 24?” talentovaná Trnavčanka napísala k snímke, na ktorej jej tvár zdobia iba umelé mihalnice, zvýrazňujúce jej nádherné zeleno-modré oči.

Pri pohľade na nenalíčenú Simu si ale určite všimnete kráskine pehy, ktoré vystúpili do popradia po jej slnení sa v Dominikánskej republike, nakoľko speváčka nedávno absolvovala dovolenku v ďalekej exotike. A práve tieto malinké bodky ešte viac podčiarkujú Simin prirodzený a výnimočný šarm, čo poviete?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/simonahegerova