Simona Hegerová sa stala obeťou nechutného podvodu, kedy malo byť jej meno zneužívané na lákanie nových klientov. Po tom, čo sa speváčka ohradila na dané zavádzanie, sa však stalo niečo, čo by ju nenapadlo ani v najhoršom sne!

Simona Hegerová, známa skôr pod umeleckým menom Sima, pred určitým časom spolupracovala s nemenovanou agentúrou zameranou na modeling a fotenie. Po krátkej dobe však mala úspešná raperka od danej kooperácie odstúpiť z dôvodu, že sa má jednať o podvodníkov a prácu s nimi považuje za jednu z najväčších chýb v živote.

Napriek tomu, že Sima s danou agentúrou už nemá mať nič spoločné, sa podľa jej informácií mali kompetentní ohrádzať jej menom, aby vzbudili dôveru v mladých dievčatách, ktoré lákali na fotenie s možnosťou, že sa jedného dňa stretnú s ich obľúbenou interpretkou. Opak bol však pravdou.

Prosím vás, nenechajte sa oklamať. Niektorým babám sľubuje, že ak sa zúčastnia ich akcií, uvidia sa tam so mnou. Nie je to pravda,” znejú raperkine slová, následkom čoho sa jej malo ozvať množstvo podvedených dievčat, ktoré vraj kvôli nemenovanej firme prišli o desiatky až stovky eur.

Čo však zrejme nikto nečakal, bola dohra, ktorá sa Hegerovej vrátila za to, že chcela svoje fanúšičky ochrániť pred finančnou stratou. „Sa mi ozval majiteľ agentúry, teda nie priamo mne, pretože ja som zmenila číslo, ale mojej rodine sa začal vyhrážať,” opisovala situáciu, kedy druhá strana zatiahla do celého sporu jej najbližších.

Práve preto, keď prídem na Slovensko, tak pôjdem podať trestné oznámenie, prože neni normálne, že v dnešnej dobe môže niekto klamať také dlhé roky a stále mu to prechádza,” dodala na záver, čím naznačila, že daný konflikt bude mať ešte súdnu dohru.

Nech už to dopadne akokoľvek, je potrebné upozorniť mladé dievčatá na to, aby sa nenechali oklamať zdanlivo dokonalou spoluprácou modelingových agentúr. Mnohé z nich totiž mali údajne prísť o veľké množstvo peňazí a niektoré z kometujúcich dokonca priznali, že čelili podobným vyhrážkam ako úspešná speváčka.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce správy medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Video: Streamable.com | Foto: Instagram/SimonaHeregova, Pixabay.com