Slovenská speváčka SIMA si dobre uvedomuje svoju popularitu. Rozhodla sa ju využiť na to, aby prehovorila k moralistom, ktorí sa nedokážu zastaviť a okolie potrebujú neustále komentovať. Bohužiaľ, niektorí hejteri si znova voči jej osobe „servítku na klávesnicu“ nedali.

Simona Hegerová, známa viac pod prezývkou Sima, patrí k najúspešnejším slovenským speváčkam, preto niet divu, že sa denne stretáva s množstvom negatívnych komentárov. Práve tie ju zrejme inšpirovali k menšej úvahe, s ktorou sa podelila aj s fanúšikmi na Instagrame.

speváčka Sima

„Moralisti, vidíme to, čo treba meniť a zabúdame si všímať tie krásy, ktoré sú všade okolo. Hovoríme, čo je zlé a nezostáva nám potom dostatok energie na to, aby sme mohli oceniť to dobré. Venujeme svoju pozornosť ľuďom, ktorí nás nezaujímajú, aby sme im ublížili?” Atraktívna umelkyňa cítila potrebu zdieľať svoje myšlienky so zvyškom sveta.

„A strácame čas, ktorý by sme mohli venovať ľuďom, na ktorých nám záleží. Komentujeme, komentujeme, komentujeme! Všetko a všetkých, pretože MY VIEME VŠETKO A VIEME TO NAJLEPŠIE. My vieme, čo je správne a čo nie. My máme ten najlepší vkus – na krásu, na hudbu, aaa tak ďalej. My vieme najlepšie, čo treba robiť v situáciách, v akých sme nikdy neboli… Ach jaj!” populárna kráska pokračuje v úvahe, ponúkajúcej mnoho právd.

„Vieme, ako by mali vychovávať susedia svoje deti, kým zabúdame na tie naše?” takto Sima ukončila úprimný myšlienkový tok na Instagrame venovaný sledovateľom, ktorí často lipnú na jej nových príspevkoch, aby jej vyjadrili obdiv a podporu. Ani tentokrát sa však sympatická blondínka nevyhla hejtu.

Sima na Instagrame

„Vyzeráš ako cundra, neverím že moja dcérka ťa počúva.”, hoc toto vyjadrenie s príspevkom novodobej umelkyne nejako nesúvisí, spustilo paľbu protiútočných komentárov.

Hejterka na instagrame

„Pani, to fakt takéto vyjadrovanie? Dúfam, že vašu dcérku budete vychovávať inak, aby tiež keď bude mať svoje deti nevypisovala takéto komentáre cudzím ľuďom. Ani si neviem predstaviť, koľko nepokoja musíte mať v sebe,“ odpovedala jej mladá fanúšička speváčky, ku ktorej sa pridal celý zástup ľudí, túžiacich neznámej autorke poburujúceho komentáru vyčistiť žalúdok.

„Akože nezvyknem komentovať, ale extrémne ste sa zhovädili, pani zlatá,“ znie jedna z reakcií. „A v čom vyzerá ako cundra? Sú baby v jej veku, čo sa obliekajú ako cundry a spoločnosť to toleruje“, na Siminu stranu sa pridala ďalšia dáma. „Ja stále rozmýšľam, čo je na tej fotke také nehanebné, že ju nazvala cundrou. Len ma pobavili tie chyby v jej profile. IQ má určite vysoké,“ irónia, nadávky a morálne poučky, ktoré sa hejterke dostali, jej určite budú vŕtať hlavou ešte dlhú dobu.

Vstúpením do šoubiznisu musia celebrity rátať s nezmyselnými útokmi s často nejasnými zámermi domaposedávajúcich kritikov. Sima však už niekoľkokrát dokázala, že ich berie s nadhľadom a humorom sebe vlastným.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

komentáre na instagrame

Foto/Zdroj: Instagram/simonahegerova