S prichádzajúcimi letnými mesiacmi zvyknú dievčatá s vlasmi experimentovať viac ako inokedy. Po influencerke Zuzane Plačkovej či speváčke Dominike Mirgovej sa pre nový účes rozhodla i ďalšia slovenská hviezdička Simona Hegerová – tá však vsadila na poriadny štýl! 

Sima od svojej účasti v šou Hlas Československa, v ktorej v roku 2012 bojovala pod krídlami Dary Rolins, prešla poriadnymi premenami. Nielenže sa zo sladkého dievčatka stala poriadna dračica, jej hlavu navyše vždy zdobí šmrncovný účes, vymykajúci sa z radu typických stajlingov.

sima

Po dlhánskych copíkoch či dredoch, s ktorými sme slovenskú krásku mohli vídať niekoľko mesiacov, prišli na rad opäť zapletené copy, avšak úplne iné, než na aké sme boli u Simy doposiaľ zvyknuté.

,,Zostať dlho so svojimi prirodzenými vlasmi je pre mňa trošku boj, chvíľu ma to baví, no potom ma začnú nudiť… a preto znova nejaký čas nemusím používať kefu či šampón nehehe,” usmievavá blondínka opísala výhodu novej koruny krásy, pričom dodala, že miluje pocit, keď vstane z postele a nemusí riešiť čo s vlasmi. My len musíme dodať, že speváčka svojou voľbou trafila priamo do čierneho! Tak čo, inšpirujete sa ňou na leto?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/simonahegerova